Prosím nekopírujte mé články. Píšu je sama a od nikud to taky nekopíruju. Pokud ovšem budete po tom tolik toužit tak si to okopírujte, ale napište zdroj! Arigatou! :3

P.S. Mé povídky ale nekopírujte za žádnou cenu! Dalo mi to hodně práce. ;3 Ale ty povídky jsou stejně tak strašné že to ani kopírovat nebudete chtít. :P

Chce to čas!

11. dubna 2013 v 19:34 | Yuki Ri |  Moje kecíky
Jak jsem si všimla, trošku na všechno se....ehm..kašlu. Chci aspoň blog udržet trošku slušný, ikdyž ho čtu nejspíš jen já a Teér-chan. ^^ Má to jisté výhody i nevýhody. Výhodné je to v tom že mám své vlastní soukromí a nevýhoda v tom že to prostě nikdo nečte. :D Ale co už. Mě to baví, a to abych byla úspěšná blogerka mě nedonutí k tomu abych poslouchala jakousi populární smíšenici amerického a anglického popíku. :)) Gomenasai!
Ovšem! Chtěla jsem tady napsat něco trochu důležitého a čeho jste si určitě všimli. Věnuju se jen dvoum rubrikám. A to jest Moje kecy a Povídky. Né že bych s tím měla problém, ale myslím že to není vůči ostatním chuďasům fér. Takže mám momentálně dva plány.

  1. Věnovat se ostatním rubrikám. To jest Anime, J-Styles a J-music. (J-music se teprve "otevírá")
  2. Mít chvíli pohov od Povídek, ale s tím že se jim budu stále věnovat za obrazovkou, ve Wordu a postupně sepisovat, abych to nemusela psát rovnou "na place".
  3. Nový design.
  4. Nové další affs.
Toto jsou mé hlavní čtyři body, které chci splnit v co nejbližší možnou dobu. Ještě přemýšlím nad dalšími novými rubrikami tj. Doramy, mangy a moje videa. Moje videa budou trochu komplikované, protože začínám vážně přemýšlet o vlozích. Ale stydím se... Aby to nedopadlo asi nějak takhle:
VO Yukiko San Ri ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teér-chan Teér-chan | E-mail | Web | 25. dubna 2013 v 19:31 | Reagovat

Já na blog poslední měsíc víceméně kašlu. Nebo spíš není čas, tak jsem si toho všimla až teď. Ummh..určitě na tvůj blog chodí víc lidí! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama