Prosím nekopírujte mé články. Píšu je sama a od nikud to taky nekopíruju. Pokud ovšem budete po tom tolik toužit tak si to okopírujte, ale napište zdroj! Arigatou! :3

P.S. Mé povídky ale nekopírujte za žádnou cenu! Dalo mi to hodně práce. ;3 Ale ty povídky jsou stejně tak strašné že to ani kopírovat nebudete chtít. :P

Duben 2013

Kaichou wa Maid-sama

11. dubna 2013 v 20:08 | YR nečekaně -,- |  Anime
Jedno z nejlepších anime! Byla jsem z něho úplně unesená! Semtam si ho ještě pustím, ale tohle anime fakt doporučuju! ^^

Děj: Znáte to... Chudá holka má to těžký. No, tady ta nemá ani na přádnou školu a musí být na chlapecké! Ok, jsou tam ještě myslím čtyři holky, který musí chránit před těma prasákama. ^^ Samosebou je tam i místní krasavec a úspěšný sportovec. Nebo se pletu? O.o No, byl to hlavně sexouš! :DD (Zase něco na co se Yukininý oči dokázaly dloooouho dívat, IYKWIM) No a taková ta klasická zamilovaná story. Ona ho nenávidí, on ji mi... má rád. ^^ A nejlepší je že kvůli penězům pracuje v maid kavárně, což tomu dodává super atmosféru!

MOOOC DOPORUČUJU! ♥.♥


Chce to čas!

11. dubna 2013 v 19:34 | Yuki Ri |  Moje kecíky
Jak jsem si všimla, trošku na všechno se....ehm..kašlu. Chci aspoň blog udržet trošku slušný, ikdyž ho čtu nejspíš jen já a Teér-chan. ^^ Má to jisté výhody i nevýhody. Výhodné je to v tom že mám své vlastní soukromí a nevýhoda v tom že to prostě nikdo nečte. :D Ale co už. Mě to baví, a to abych byla úspěšná blogerka mě nedonutí k tomu abych poslouchala jakousi populární smíšenici amerického a anglického popíku. :)) Gomenasai!
Ovšem! Chtěla jsem tady napsat něco trochu důležitého a čeho jste si určitě všimli. Věnuju se jen dvoum rubrikám. A to jest Moje kecy a Povídky. Né že bych s tím měla problém, ale myslím že to není vůči ostatním chuďasům fér. Takže mám momentálně dva plány.

  1. Věnovat se ostatním rubrikám. To jest Anime, J-Styles a J-music. (J-music se teprve "otevírá")
  2. Mít chvíli pohov od Povídek, ale s tím že se jim budu stále věnovat za obrazovkou, ve Wordu a postupně sepisovat, abych to nemusela psát rovnou "na place".
  3. Nový design.
  4. Nové další affs.
Toto jsou mé hlavní čtyři body, které chci splnit v co nejbližší možnou dobu. Ještě přemýšlím nad dalšími novými rubrikami tj. Doramy, mangy a moje videa. Moje videa budou trochu komplikované, protože začínám vážně přemýšlet o vlozích. Ale stydím se... Aby to nedopadlo asi nějak takhle:
VO Yukiko San Ri ♥

Vzhledová monarchie aneb co mě už fakt vytáčí!

10. dubna 2013 v 21:04 | Yuki Ri |  Moje kecíky

První vykecávání- úvodní

Nemůžu to už vydržet. Vytáčí mě to. Ať je to Miss ČR, XTeen, Facebook, dokonce i kouzelné soutěže o nejkrásnějšího pejska, díky kterým vyhrajete naprosto neuvěřitelných 100 000 Kč! Proboha. Je toto už normální? Nejsi hezký? Nebavím se s tebou! A co že si chytrý, přátelský, hodný a milý? To nikoho nezajímá. Myslím že problémem "vzhledové monarchie" trpí nejen Česká Republika, ale přesto... Tohle se vám opravdu líbí? Kam až to chcete nechat zajít? Dobrá... Kam až to chceme nechat zajít? Nebylo by lepší pohlížet spíše na psychickou stránku osobnosti? Věřím že je asi opravdu neodolatelné když máte možnost chodit s holkou, která má míry 90-60-90, ale buďme upřímní. Takový míry má v téhle době opravdu málo holek a kolikrát je o hodně hezčí když má holčina pár kilo navíc. ^^ Je mi jasné že vám zním asi jako nějaká ubohá padesátka, která nemá co na práci a tak otravuje ostatní.

Druhé vykecávání- Co je "vzhledová monarchie"

Abych byla upřímná je to můj výmysl. Vzhledová asi každý pochopí a nepochybuji o tom že o monarchii jste se v dějepise taky učili. :) Pokud tomu stále nerozumíte, tak vám to ještě trošku vysvětlím. (Však to můžete přeskočit na Třetí vykecávání) Jsi krásná? Kluci ti přímo lezou pod nohy? To je super, protože si královna společnosti. Ale pozor! Co když příjde hezčí? (Ty ji nejspíš říkáš pí...) A máš po srandě, co? Už nejsi středem pozornosti ty ale ona.

Třetí vykecávání- Tvé možnosti

Tenhle výkec rozdělím na dvě části: Pro Krasavce a ti druzí. Tím Druzí asi víte co myslím. :) Pokud chcete vědět do jaké skupiny bych se já osobně zařadila tak je to právě Druzí. Ano klidně mě suďte jak chcete. :)) Ale abychom trochu pokročili...
1.Krasavci
O máj god! Přišel někdo hezčí než ty? Máš tři možnosti- a) Napapli na sebe mejkap, oční linky nebo co to používáš. Pro kluky asi gel na vlasy (Hard to say :D) b) Zdrhej od tamtud! c) Snaž se být víc středem pozornosti.
Asi se ptáte odkud jsem tyhle "skvělé" možnosti sebrala. Stačí pozorovat dění kolem vás. Ve třídě, v obchodě, ve městě, prostě všude se toto odehrává. A asi se ještě ptáte- Ale ne všichni "krasavci" jsou zmalovaní. Má odpověď? Jo to je pravda, ale málo kdy tyhle přírodní vidíme. Nemyslím že jich je jako málo, můj názor je že každý je nějak pěkný (mluvím o fyzické stránce), ale pro ostatní je to jaksi nedostačující.
2. Druzí
Máš více možností než krasavci, kteří jsou jen "oslabeni". Ty jsi hádám v koncích, probrečela jsi kvůli svýmu vzhledu možná i několik nocí, ale stejně to nepomohlo. Snažila jsi se namatlat na ksicht takový stračky až ti (možná) naskočila vyrážka. Ehm.. radši vypíšu možnosti... a) Make-up, dosova na sebe napatlej mejkap. Kluci možná říkaj na fb jak ty "zmalovaný nány" nesnáší (né že bys jí byla ;D) ale víš co? Jsou to pěkný kecy! Áno, klidně se do mě teď obujte a zhejtujte mě, bohužel je to tak. Nevěřím že jen Pv trpí tou lhavou mejkapovou nemocí, fakt že ne. :) b)Photoshop- víš jakej je problém? První že s ním moc asi nebudeš umět a tak když si budeš zvětšovat kozy tak že "zničíš" omítku svýho baráku. Druhý- nebudeš moct vylýzt z baráku. c) Toto je můj styl řešení-. vyser se na ostatní! Co ti maj říkat jaká bys měla bejt? Měj v pí... :)) A tak nakonec je to stejný počet možností. No... Věřím že máte určitě nějaké tajné zbraně. ;)

Čtvrté vykecávání- Konec mých trapných keců?

Ještě jsem se chtěla zmínit o těch přírodních kráskách. Myslím že hodně holek jim může závidět, ba i kvůlu nim možná brečet. :) To ale nemáte za potřebí. Opravdu... Důležitý je co je uvnitř! Kolikrát jsou ty zmalovaný nány sobecký, zlý a protivný. Naváží se do slabších, protože jsou k smrti unuděný. Nejspíš svou krásou... :D Mě si představte pod jakýmkoli obrázkem, počítám že pod tímto-

To už je vaše věc ^^

VO Yuki Ri ♥